Door weer en wind: Roy en zijn team hebben gestreden op de Triathlon!

Wat een fantastische Triathlon beleefden we alweer ruim een week geleden! Met hun nieuwe fiets hebben Roy en zijn vader Bastiaan hun tijd ten opzichte van vorig jaar ook fors weten te verbeteren. Proficiat en een prachtige prestatie! De lach op het gezicht van Roy zegt wat ons betreft genoeg! Tot volgend jaar Triathlon Veenendaal.

 

Bedankt voor de samenwerking Kok Fietsen!

Meer lezen?

Festival ZAND 2026

Afgelopen week was het weer één groot feest tijdens Festival ZAND! Ook dit jaar mochten we weer trotse hoofdsponsor zijn van de 5e editie op het Stadsstrand. Niet voor niets uitgeroepen tot het meest inspirerende binnenstadsproject van Nederland in 2023. 

Volgende stap voor De Nijverheid

Volgende stap voor De Nijverheid: overeenkomst Setter House ondertekend. Goed nieuws voor De Nijverheid! Tijdens de PROVADA hebben Ingenious en Staton Bouw de aannemingsovereenkomst ondertekend voor de realisatie van Setter House, het derde deelgebied van De Nijverheid in Veenendaal.

Samenwerkingsovereenkomst getekend!

Weer een stap dichter bij een nieuwe plek om thuis te komen. Gisteren hebben we samen met KUDO Bouw de samenwerkingsovereenkomst voor Sentido ondertekend. Een mooie mijlpaal voor het tweede deelgebied van De Nijverheid.