Ingenious behoort tot de Top-50 Ontwikkelaars van commercieel vastgoed in Nederland!

Wij zijn best een beetje trots dat wij als woningbouwontwikkelaar tot dit illustere rijtje behoren. Ondanks ons bescheiden aandeel ontwikkeld commercieel vastgoed hebben we tóch een plekje kunnen scoren in deze Top-50 van de nieuwste editie van PropertyNL!

Onze prijswinnende mixed-use ontwikkeling aan het Stadsstrand in Veenendaal heeft hier zeker aan bijgedragen, maar onze nieuwste horecaparel in Kwintelooijen in Rhenen mag ook zeker niet vergeten worden. De nieuwe vestiging van House of Bird, met proeflokaal van Bird Brewery, opent namelijk a.s. zaterdag officieel haar deuren!

Meer lezen?

Circulariteit ♻️

Van slopen naar opnieuw gebruiken. Dáár begint circulariteit.
Circulariteit is voor Ingenious geen modewoord, maar iets wat we concreet toepassen in onze gebiedsontwikkelingen.

De omgevingsvergunning is onherroepelijk!

De omgevingsvergunning voor het tweede en derde deelgebied van De Nijverheid is onherroepelijk geworden. Daarmee is er nu definitief groen licht voor de volledige realisatie van De Nijverheid.

Inspiratiebezoek in Rotterdam

Samen op inspiratiebezoek in Rotterdam! 🚲🚤

Afgelopen vrijdag stond ons bedrijfsuitje weer op de planning. Dit keer in Manhattan aan de Maas.